MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje
Subota, 24 Oktobra, 2026
MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje
MG Forum
MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje
© 2025–2026 - Sva prava zadržana - MG FORUM
Naslovna - Arhiva: Njegoš Tomić - Page 267
Autor

Njegoš Tomić

Njegoš Tomić, glavni i odgovorni urednik MG Foruma
Njegoš Tomić

Njegoš Tomić je glavni i odgovorni urednik MG Foruma.

  • PolitikaIstaknutoVijesti

    Republika Srpska uvodi pomoćni sastav policije: Fali nam preko hiljadu policajaca

    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.

    Vlada Republike Srpske utvrdila je Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o policiji i unutrašnjim poslovima, kojim je predviđeno uvođenje pomoćnog sastava policije, potvrdio je ministar unutrašnjih poslova Srpske …

  • KulturaIstaknutoMrkonjić GradVijesti

    Ljetnji festival vina vraća duh vinogradarske tradicije u Mrkonjić Grad

    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.

    Treći po redu Ljetnji festival vina biće održan u NEDJELJU, 29. juna 2025. godine, sa početkom u 19:00 časova na Trgu srpske vojske. Ovaj već prepoznatljivi događaj i ove godine …

  • Mrkonjić GradIstaknutoVijesti

    Marijana Soldat Bogojević zablistala i izborila finale takmičenja „Nikad nije kasno“

    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.

    Maestralan nastup, snažna emocija i nepogrešiva interpretacija – sve to je Marijani Soldat Bogojević donijelo ulazak u veliko finale jednog od najgledanijih muzičkih takmičenja u regionu „Nikad nije kasno“. Pjevačica …

  • ŠipovoIstaknutoRegijaTurizamVijesti

    Raj među slapovima: Janjske Otoke uvrštene među najljepša izletišta svijeta

    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 23. 6. 2025.

    Janjske Otoke, skriveni dragulj Republike Srpske, našle su se na prestižnoj listi najljepših prirodnih izletišta svijeta koju je objavio američki magazin Time Out, što je još jedna potvrda bogatstva koje …

  • HronikaIstaknutoVijesti

    Islamista se raznio tokom liturgije! Masakr u PRAVOSLAVNOJ CRKVI u Damasku!

    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.

    Najmanje 20 civila poginulo je, a više od 50 je ranjeno u jezivom samoubilačkom napadu koji se dogodio tokom jutarnje liturgije u pravoslavnoj crkvi Proroka Ilije u srcu Damaska. Među …

  • Mrkonjić GradIstaknutoVijesti

    Tomići iz Jezera izabrali selo: Mnogo radimo, ali smo srećni

    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.

    Mladi bračni par Tomić na svom imanju u mjestu Prisoje kod Jezera bavi se stočarstvom i proizvodnjom domaće hrane, puno se radi ali ne žele ništa da mijenjaju već, kako …

  • VijestiIstaknuto

    Navršavaju se 33 godine od proboja koridora, najveće i najvažnije operacije Vojske Republike Srpske

    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.

    Prošle su 33 godine od početka operacije „Koridor 92“, jedne od najsudbonosnijih vojnih akcija u savremenoj istoriji srpskog naroda. U junu 1992. godine, u vihoru rata, pokrenut je proboj ka …

  • HronikaIstaknutoVijesti

    Kao glineni golubovi: Za dva i po mjeseca poginulo devet motociklista u BiH

    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.

    Crni niz nesreća na putevima Bosne i Hercegovine ne jenjava. Posljednja tragedija dogodila se u petak na Manjači, gdje je život izgubio D. Z. (34) iz Prnjavora, nakon što je …

  • HronikaIstaknutoSvijetVijesti

    Donald Tramp: Od mirotvorca do najveće eskalacije od Drugog svjetskog rata

    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.

    Eskalacija sukoba između Sjedinjenih Američkih Država i Irana nakon naredbe predsjednika Donalda Trampa da se bombarduju iranska nuklearna postrojenja, izazvala je politički zemljotres na Kapitol hilu, podijelila Kongres i ponovo …

  • VijestiIstaknuto

    Građani i stručnjaci protiv izgradnje spalionice guma u Bosanskom Grahovu

    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.
    Njegoš Tomić 22. 6. 2025.

    Planirana izgradnja spalionice otpadnih guma na području opštine Bosansko Grahovo izazvala je burne reakcije lokalne zajednice, ali i stručne javnosti, koja upozorava na moguće katastrofalne posljedice po zdravlje ljudi i …

Noviji članci
Stariji članci
Oglas
Smiona, prirodna kozmetikaPrirodna njega lica.Pogledajte ponudu →
Palačinkarnica Bueno, lounge barVrijeme je za palačinku.066 160 536Pogledajte ponudu →
Njegoš Tomić Fotografisanje i snimanje Vjenčanja · Krštenja · Promocije · Događaji Rezervišite termin →
TOMICZ Softver koji pokreće vaš biznis. Web development · AI rješenja · Mobilne aplikacije Pokrenite projekat →
MG Forum Ovdje može biti vaša reklama. marketing@mgforum.ba
066 722 984
Javite nam se → Ovo mjesto je slobodno

Najnovije vijesti

  • Antonela iz Mrkonjića navodno viđena u Njemačkoj

  • Sedmoro mrtvih u napadu na pravoslavnu crkvu u Jordanu

  • Završeni „Đurini dani poezije“ u Mrkonjić Gradu

  • Znate li kolika je stvarna visina penzija u RS i FBiH?

  • Novinari pod prijetnjama mogu dobiti hitnu podršku

  • Polovnjaci u BiH: Prosječna cijena od 25.000 do 30.000 KM

  • Igor Dodik za sada najbolji kandidat za premijera Srpske

  • Pucnjava u Tesliću: Ranjen čovjek, pronađena vazdušna puška

Zapratite nas

Instagram Facebook

O nama

MG FORUM je nezavisni informativni digitalni kanal smješten u Republici Srpskoj, Bosna i Hercegovina. Naša platforma nastala je kroz rad na društvenim mrežama, konkretno kroz razvoj stranice Mrkonjić Grad kroz prošlost, odnosno Mrkonjić Grad Forum, koje su tokom perioda od 2017. do 2025. godine postale prepoznatljiv i respektabilni lokalni medij.

Facebook Instagram

Antonela iz Mrkonjića navodno viđena u Njemačkoj

23. 10. 2026.

Vijesti

NAJNOVIJE INFORMACIJE: Vozač autobusa poginuo u sudaru sa kamionom kod Mrkonjić Grada, povrijeđeno deset osoba (FOTO)
12. 5. 2026.
PU Mrkonjić Grad: U saobraćajnoj nesreći kod Mrkonjić Grada poginulo jedno lice (FOTO)
12. 5. 2026.
Teška saobraćajna nesreća kod Mrkonjić Grada, saobraćaj otežan
12. 5. 2026.

Ostalo

Sedmoro mrtvih u napadu na pravoslavnu crkvu u Jordanu
23. 10. 2026.
Jokić briljirao protiv Voriorsa i ispisao novu stranicu NBA istorije
30. 3. 2026.
Jokić oborio 65 godina star NBA rekord
10. 3. 2026.

© 2025–2026 – Sva prava zadržana – MG FORUM TOMICZ

  • Naslovna
  • Kontakt
  • Marketing
  • Uslovi korištenja i privatnost
  • Impressum
MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje