MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje
Subota, 24 Oktobra, 2026
MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje
MG Forum
MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje
© 2025–2026 - Sva prava zadržana - MG FORUM
Naslovna - Mrkonjić Grad - Page 52

Mrkonjić Grad

Najnovije vijesti iz Mrkonjić Grada: događaji, hronika, sport, kultura i život u opštini Mrkonjić Grad.

  • IstaknutoMrkonjić GradVijesti

    Usvojen rebalans budžeta opštine Mrkonjić Grad – povećanje od četiri odsto

    Njegoš Tomić 17. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 17. 10. 2025.

    Skupština opštine Mrkonjić Grad usvojila je odluku o rebalansu budžeta za 2025. godinu u iznosu od 22 miliona i 442 hiljade KM, što predstavlja povećanje od četiri odsto u odnosu …

  • Mrkonjić GradIstaknutoVijesti

    U Podrašnici održano 7. “Podrašničko saborovanje”: slavlje tradicije i podrške ženama na selu

    Njegoš Tomić 16. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 16. 10. 2025.

    Povodom Međunarodnog dana žena na selu, u selu Podrašnica kod Mrkonjić Grada održana je sedma etno i gastro manifestacija „Podrašničko saborovanje“. Ova manifestacija, koja okuplja žene iz različitih krajeva opštine …

  • Mrkonjić GradIstaknutoVijesti

    Vladika Sergije: Srce treba očistiti od briga i predati ih Gospodu

    Njegoš Tomić 14. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 14. 10. 2025.

    Njegovo preosveštenstvo episkop bihaćko-petrovački Sergije poručio je vjernicima da čovjek ne treba da nosi teret svjetovnih briga, već da ih prepusti Gospodu, koji jedini može da ih ponese. „Srce treba …

  • Mrkonjić GradIstaknutoVijesti

    Učestali odroni na putevima širom BiH: Vozačima se savjetuje oprez i poštovanje propisa

    Njegoš Tomić 13. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 13. 10. 2025.

    Na brojnim putnim pravcima širom Bosne i Hercegovine zabilježeni su učestali odroni, zbog čega nadležne službe apeluju na vozače da voze oprezno i poštuju saobraćajne propise. Poseban oprez potreban je …

  • SportIstaknutoMrkonjić GradVijesti

    Radničke sportske igre ponovo oživjele Mrkonjić Grad: Policijska uprava najuspješniji kolektiv

    Njegoš Tomić 13. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 13. 10. 2025.

    Nakon više od jedne decenije, Radničke sportske igre ponovo su oživjele sportski duh i zajedništvo Mrkonjić Grada. Sinoć je u Sportskoj dvorani „Arena Nove banke“ održano spektakularno finale trosedmičnog nadmetanja …

  • Mrkonjić GradIstaknutoVijesti

    U Mrkonjić Gradu obilježeno 30 godina od zločina nad Srbima u Krajini

    Njegoš Tomić 10. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 10. 10. 2025.

    Foto: Njegoš TomićNa Trgu srpske vojske, ispred Spomenika srpske vojske u centru Mrkonjić Grada, služen je pomen i položeni su vijenci u znak sjećanja na poginule borce i stradale civile …

  • DruštvoIstaknutoMrkonjić GradVijesti

    Mrkonjić Grad tri decenije čeka pravdu za stradale Srbe

    Njegoš Tomić 10. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 10. 10. 2025.

    Mrkonjić Grad i njegovi stanovnici ni nakon 30 godina nisu dočekali pravdu za zločine počinjene nad srpskim narodom tokom agresije hrvatskih i muslimanskih snaga 1995. godine. Uprkos brojnim dokazima, niko …

  • DruštvoIstaknutoMrkonjić GradVijesti

    Mrkonjić Grad obilježava 30 godina od zločina nad Srbima u Krajini

    Njegoš Tomić 7. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 7. 10. 2025.

    Mrkonjić Grad će 10. oktobra 2025. godine biti mjesto tihe, ali dostojanstvene komemoracije, povodom obilježavanja 30 godina od hrvatsko-muslimanskih zločina nad Srbima u krajiškim opštinama Republike Srpske tokom jeseni 1995. …

  • Mrkonjić GradIstaknutoVijesti

    Deponija bez rješenja: otpad leži u limbu nadležnosti

    Njegoš Tomić 7. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 7. 10. 2025.

    Banjaluka, Laktaši, Gradiška, Prnjavor, Čelinac, Kotor Varoš, Kneževo i Mrkonjić Grad imaju ozbiljan razlog za brigu — regionalna deponija u Ramićima, koja godinama prima otpad iz ovih lokalnih zajednica, nalazi …

  • DruštvoIstaknutoMrkonjić GradVijesti

    Majka heroja: Mileva Župić – simbol bola, ponosa i istrajnosti

    Njegoš Tomić 7. 10. 2025.
    Njegoš Tomić 7. 10. 2025.

    U susret 10. oktobru, danu kada je 1995. godine pao Mrkonjić Grad, prisjećamo se priče Mileve Župić – žene čiji je život postao simbol stradanja, majčinske žrtve i nepokolebljivog dostojanstva. …

Noviji članci
Stariji članci
Oglas
Smiona, prirodna kozmetikaPrirodna njega lica.Pogledajte ponudu →
Palačinkarnica Bueno, lounge barVrijeme je za palačinku.066 160 536Pogledajte ponudu →
Njegoš Tomić Fotografisanje i snimanje Vjenčanja · Krštenja · Promocije · Događaji Rezervišite termin →
TOMICZ Softver koji pokreće vaš biznis. Web development · AI rješenja · Mobilne aplikacije Pokrenite projekat →
MG Forum Ovdje može biti vaša reklama. marketing@mgforum.ba
066 722 984
Javite nam se → Ovo mjesto je slobodno

Najnovije vijesti

  • Antonela iz Mrkonjića navodno viđena u Njemačkoj

  • Sedmoro mrtvih u napadu na pravoslavnu crkvu u Jordanu

  • Završeni „Đurini dani poezije“ u Mrkonjić Gradu

  • Znate li kolika je stvarna visina penzija u RS i FBiH?

  • Novinari pod prijetnjama mogu dobiti hitnu podršku

  • Polovnjaci u BiH: Prosječna cijena od 25.000 do 30.000 KM

  • Igor Dodik za sada najbolji kandidat za premijera Srpske

  • Pucnjava u Tesliću: Ranjen čovjek, pronađena vazdušna puška

Zapratite nas

Instagram Facebook

O nama

MG FORUM je nezavisni informativni digitalni kanal smješten u Republici Srpskoj, Bosna i Hercegovina. Naša platforma nastala je kroz rad na društvenim mrežama, konkretno kroz razvoj stranice Mrkonjić Grad kroz prošlost, odnosno Mrkonjić Grad Forum, koje su tokom perioda od 2017. do 2025. godine postale prepoznatljiv i respektabilni lokalni medij.

Facebook Instagram

Antonela iz Mrkonjića navodno viđena u Njemačkoj

23. 10. 2026.

Vijesti

Убједљива побједа Слободе над Црним Врхом
27. 9. 2026.
Сутра у Мркоњић Граду сунчано и пријатно, температура до 22 степена
27. 9. 2026.
Мигрантска рута кроз БиХ поново најактивнија на западном Балкану
27. 9. 2026.

Ostalo

Sedmoro mrtvih u napadu na pravoslavnu crkvu u Jordanu
23. 10. 2026.
Jokić briljirao protiv Voriorsa i ispisao novu stranicu NBA istorije
30. 3. 2026.
Jokić oborio 65 godina star NBA rekord
10. 3. 2026.

© 2025–2026 – Sva prava zadržana – MG FORUM TOMICZ

  • Naslovna
  • Kontakt
  • Marketing
  • Uslovi korištenja i privatnost
  • Impressum
MG Forum
  • Najnovije
  • Mrkonjić Grad
  • Regija
    • Balkan
    • Banja Luka
    • Šipovo
    • Jezero
    • Ribnik
  • Svijet
  • Hronika
  • Sport
  • Kultura
  • Politika
  • Društvo
  • Čitulje